Легальна робота: плюси в оплаті праці

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення.

11:07 14.09.2020

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На виконання рішення міської ради від 19.12.2019 року № №533-37/2019  з 08 вересня 2020 року оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Яремчанської міської ради Івано-Франківської області» (вул.Свободи, 89, м.Яремче), зокрема: учитель-логопед – 1 ставка, учитель-реабілітолог – 1 ставка, практичний психолог – 1 ставка. Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища педагогічна освіта за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” за спеціалізацією логопеда, реабілітолога, а також практичного психолога.

10:58 08.09.2020

Гендерні аспекти ринку праці

Питання гендерної рівності в службі зайнятості передбачає вирішення, в першу чергу, проблеми професійної рівності чоловіків та жінок.

13:24 04.09.2020

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань

проекту детального плану  території для будівництва та обслуговування багатопаливної автозаправної станції (БП АЗС) з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів на вул. Свободи ( біля будинку №5) в м. Яремче Івано-Франківської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

10:19 02.09.2020

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Україна щодня пам’ятає воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність.

29 серпня 2020 року о 10:00 год. просимо долучитися до загальнонаціональної  хвилини  мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули  в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну  цілісність України.

14:28 28.08.2020