24  грудня  2020 р. об 11.00 год. в  залі засідань міськвиконкому

14:29 14.12.2020

Обласний центр зайнятості повідомляє: юридичні особи (роботодавці) мають право отримати одноразову матеріальну допомогу

Уряд ухвалив рішення підтримати ініціативу Президента України про виплату одноразової матеріальної допомоги роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин. Отримання допомоги регламентується Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, з яким ви можете ознайомитися на сайті державної служби зайнятості за посиланням https://is.gd/iijaDW.

12:27 14.12.2020

Ринок праці: зайнятість та безробіття на Івано-Франківщині

За одинадцять місяців 2020 року Івано-Франківській обласній службі зайнятості вдалося забезпечити місцем праці 24,6 тис. осіб, котрі звернулися з метою працевлаштування. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 562 безробітних. Через відсутність роботи на постійній основі 4,8 тис. осіб було охоплено тимчасовою суспільно корисною працею. За сприяння служби зайнятості 29 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.

13:06 10.12.2020

Перша  сесія міської ради

10  грудня  2020 р. об 10.00 год. в приміщенні будинку культури м.Яремче  відбудеться  перша  сесія міської ради  восьмого скликання.

12:07 09.12.2020

16:24 04.12.2020

До уваги суб'єктів господарювання

Міністерство розвитку економіки , торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих  та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних  міжнародних виставках та ярмарках.

14:05 03.12.2020

Служба зайнятості для людей з інвалідністю

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Це ще один привід нагадати про необхідність забезпечення рівних трудових можливостей для всіх громадян України, адже сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю є одним з головних напрямів діяльності служби зайнятості.

09:55 02.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ

3  грудня  2020 р. об 10.00 год. в приміщенні будинку культури м.Яремче  відбудеться  перша  сесія міської ради  восьмого скликання.

10:35 01.12.2020