Управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню

Книжкова виставка «Ні - торгівлі людьми!»

19  липня в публічній бібліотеці Яремчанської міської ради було проведено книжкову виставку «Ні - торгівлі людьми!» Захід проходив за участі фахівців управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Яремчанської міської ради, відділу «Яремчанської правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників бібліотечних установ громади.

10:21 20.07.2022

Щодо підтримки ветеранів та членів їх сімей, з числа ВПО

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, “Український ветеранський фонд” запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени їх сімей, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

14:38 21.06.2022

Торгівля людьми! Важлива інформація для вимушених переселенців

У відчаї, з відчуттям горя та суму — стан, у якому перетинають кордон жінки та діти, змушені втікати від жахіть війни. Торговці людьми, що заробляють на трудовій та сексуальній експлуатації, можуть скористатися цим.

15:47 19.05.2022

Держава не вимагатиме повертати суми грошових соціальних допомог, пільг та субсидій, отримані внаслідок автоматичного продовження на час воєнного стану

Міністерству соціальної політики надходять запитання від отримувачів різних видів державної соціальної допомоги, пільг та субсидій про те, чи не потрібно буде повертати отримані за час воєнного стану суми відповідних виплат після його закінчення, з урахуванням того, що виплати були автоматично продовжені без звернення одержувачів, а розмір доходу одержувачів міг збільшитись.

09:37 16.03.2022