Шановні мешканці!

Координаційна рада з питань Громадського бюджету міста прийняла рішення про ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ 2020!

10:04 01.06.2020

Своєчасно сплачуйте страхові внески

Надвірнянське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області інформує, що зважаючи на карантинні заходи, тимчасово з 18 березня по 31 травня поточного року платникам податків припинено нарахування пені та штрафних санкцій за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску. При цьому, фізичним-особам підприємцям, які використовують працю найманих працівників і допустили заборгованість з ЄСВ, в т.ч. до введення карантинних заходів, фахівцями податкової служби формуються і направляються узгоджені вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску до державної виконавчої служби для примусового стягнення. Так, з початку 2020 року податківцями направлено для виконання до державної виконавчої служби 236 узгоджених вимог для примусового стягнення єдиного внеску на загальну суму 1822,9 тис. гривень.

11:48 28.05.2020

Платники Надвірнянського управління заборгували понад 11 млн грн єдиного соціального внеску

На жаль, є такі платники податків, які протягом тривалого періоду не сплачують єдиний внесок. На сьогоднішній день заборгованість зі сплати ЄСВ в цілому по Надвірнянському управлінні становить 11 млн 98 тис. грн, в тому числі по по Яремчанській міській раді 1 млн 826 тис.грн.

11:47 28.05.2020

Оголошення

Запрошуємо вас стати активними учасниками з впровадження та реалізації громадського бюджету міста Яремче.   Громадський бюджет (бюджет участі) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та голосування за них.   Будь-який житель міста може подати проект, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету.

11:07 28.05.2020

Вже 643 роботодавці Івано-Франківщини отримали позитивні рішення щодо виплати допомоги по частковому безробіттю

677 підприємств малого і середнього бізнесу звернулися до Івано-Франківської обласної служби зайнятості та подали документи на отримання допомоги по частковому безробіттю в період карантину.

11:06 21.05.2020