Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА КВАДРОЦИКЛАХ,  ДЖИПАХ ТА ЗДІЙСНЮЮТЬ КІННІ ЕКСКУРСІЇ!!!

Просимо підприємців, які надають послуги з перевезення на квадро циклах,  джипах та конях,  до 31 липня 2020 року привести свою підприємницьку діяльність відповідно до чинного законодавства:

16:23 07.07.2020

Служба зайнятості пропонує пройти навчання  на Міжнародній освітній платформі Coursera

Служба зайнятості пропонує пройти навчання на Міжнародній освітній платформі Coursera

Служба зайнятості пропонує прикарпатцям пізнати себе та удосконалитись, пройшовши безкоштовні навчальні програми на освітніх онлайн-платформах «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua), Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua), Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» (https://prometheus.org.ua), а також навчання на Міжнародній освітній платформі Coursera (https://www.coursera.org).

11:35 07.07.2020

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.

В другій половині дня 06 липня із збереженням протягом доби 07 липня по області та місту очікується значний дощ, гроза, град, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

15:20 06.07.2020

Попередній перелік  об’єктів  та необхідний обсяг коштів для ліквідації  завданих збитків, внаслідок надзвичайної  ситуації, яка мала місце на території Яремчанської міської ради 21-23 червня 2020 року

Попередній перелік об’єктів та необхідний обсяг коштів для ліквідації завданих збитків, внаслідок надзвичайної ситуації, яка мала місце на території Яремчанської міської ради 21-23 червня 2020 року

21:00 03.07.2020

Василь Цимбалюк: Служба зайнятості Івано-Франківської області вже виплатила майже 34 мільйони гривень допомоги по частковому безробіттю

Станом на 3 липня 2020 року Івано-Франківською обласною службою зайнятості вже профінансовано 33 млн. 583 тис. грн для виплати допомоги по частковому безробіттю. За період карантину працівники служби зайнятості прийняли 1369 позитивних рішень для роботодавців і отримати компенсацію зарплати зможе 8422 найманих працівників. Крім того, на даний час прийнято позитивні рішення для 6528 фізичних осіб-підприємців», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

13:53 03.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  керівника  комунального некомерційного підприємства «Яремчанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Яремчанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

10:59 01.07.2020

Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

08:41 01.07.2020

Відбулося засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення Івано-Франківської області

26 червня 2020 року в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості відбулося засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення Івано-Франківської області, в якому взяли участь заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації-начальник управління праці Ярослава Ульванська, голова Івано-Франківської міської організації роботодавців Володимир Тихонський, заступник голови - виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, начальник управління праці Івано-Франківської міської ради Наталія Дмитраш, голова обкому профспілки працівників держустанов Ніна Гушпіт, директор фірми «ЛІК» Василь Луців.

15:12 26.06.2020

Боротьба із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів!

Боротьба із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів – є одним з пріоритетних напрямків роботи органів прокуратури.

14:21 26.06.2020