Дата: від до Скинути

На Прикарпатті вже майже 25 мільйонів гривень отримано роботодавцями та фізичними особами-підприємцями  допомоги по частковому безробіттю

На Прикарпатті вже майже 25 мільйонів гривень отримано роботодавцями та фізичними особами-підприємцями допомоги по частковому безробіттю

1092 підприємства малого і середнього бізнесу звернулися до Івано-Франківської обласної служби зайнятості та подали документи на отримання допомоги по частковому безробіттю в період карантину.

11:33 17.06.2020

Будьмо відповідальними:  порушення протиепідемічних  вимог  призведене до зняття пом’якшувальних карантинних обмежень

Будьмо відповідальними: порушення протиепідемічних вимог призведене до зняття пом’якшувальних карантинних обмежень

З початку травня  в Україні та Прикарпатті відбулось уже декілька етапів  послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

08:21 17.06.2020

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.

В найближчу годину із збереження до кінця дня 16 червня та протягом доби 17 червня по області та місту очікується значний дощ, гроза, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.  (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

12:00 16.06.2020

За результатами позапланової перевірки Держпродспоживслужби  споживачеві повернули 12750 грн. за ненадані послуги

За результатами позапланової перевірки Держпродспоживслужби споживачеві повернули 12750 грн. за ненадані послуги

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звернувся споживач із заявою про те, що ним було укладено договір купівлі-продажу щодо виготовлення та придбання вхідних дверей.  Даний договір вступив в силу після підписання споживачем і ФОП та повинен був бути виконаний протягом 30-ти календарних днів.

14:32 15.06.2020

Стажування безробітних не може зупинити навіть карантин

У час пандемії коронавірусу, коли навчання в групах слухачів призупинене, найбільш актуальним і доступним різновидом професійного навчання для безробітних є стажування на робочому місці у роботодавця-замовника кадрів.

14:19 15.06.2020

Ранні овочі і фрукти:  прості правила вибору  та безпечного споживання

Ранні овочі і фрукти: прості правила вибору та безпечного споживання

З настанням весни на споживчому ринку з’являється все більше ранніх овочів, ягід та фруктів. Мало хто може встояти, щоб не покуштувати першу полуницю чи черешню. Але купуючи ранні фрукти та овочі слід пам’ятати про потенційну небезпеку, яку вони можуть в собі  містити. А це нітрати і пестициди. Тому купуючи овочі та фрукти, цікавтесь у продавців наявністю документів, що засвідчують їх походження, безпечність та якість.

08:36 15.06.2020

Інститут кримінальних проступків запрацює з 1 липня 2020 року

Яремчанський відділ Надвірнянської місцевої прокуратури інформує, що з 1 липня 2020 року всі кримінальні правопорушення будуть поділені на дві частини: злочини, які розслідуються слідчими в загальному порядку, і кримінальні проступки (значитимуться в Кримінальному кодексі), які розслідуватимуть дізнавачі, тобто необов’язково слідчі. Для їхнього розслідування буде особлива пришвидшена, спрощена процедура.

15:55 12.06.2020

Оголошення

-16 червня 2020 року о 10.00 годині  в кімнаті депутата міськвиконкому відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради.

14:40 12.06.2020

Відбувся  семінар за участю представників Держпродспоживслужби  та  суддів з питань дискримінаційної реклами

Відбувся семінар за участю представників Держпродспоживслужби та суддів з питань дискримінаційної реклами

10 червня 2020 року відбувся семінар в онлайн режимі на тему: «Міжнародний та український досвід попередження розповсюдження сексистської реклами: співпраця споживачів реклами із виконавчою та судовою гілкою влади».

15:06 11.06.2020