Дата: від до Скинути

До уваги підприємців, що здійснюють діяльність з торгівлі продуктами харчування, антисептиками, дезінфікуючими засобами та інформування громадськості!!!!!

15:30 20.05.2020

Вебінар - форма роботи служби зайнятості в умовах карантину

Основною формою комунікації в службі зайнятості до завершення карантину залишається спілкування в дистанційному форматі, тому фахівці з профорієнтації філій та центру зайнятості Івано-Франківської області продовжують зустрічатися з зареєстрованими безробітними та шукачами роботи онлайн, застосовуючи найбільш поширений та зручний варіант проведення заходів - вебінар.

13:52 18.05.2020

Щиро вітаємо всіх з Днем Європи в Україні!

Шановні земляки! Щиро вітаємо всіх з Днем Європи в Україні!  Цього дня маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи. Знаходячись практично в центрі Європейського континенту, наша держава вже зробила рішучі кроки в напрямку вступу до європейської спільноти. Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим! Бажаємо вам усім усього найкращого: здоров’я, радості, благополуччя, натхнення, щастя, успіхів у всіх  справах та здійснення мрій.  Давайте об’єднаємо наші зусилля для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні, впровадження європейських цінностей і зміцнення дружби та миру в нашій країні, в Європі та у всьому світі.  Зі святом!

09:32 15.05.2020

Ринок праці Прикарпаття у період карантину

Протягом січня-квітня 2020 року в службі зайнятості Прикарпаття статус безробітного мали 17,7 тис. осіб, що на 4,3 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 15,5 тис. осіб.

15:43 13.05.2020

Івано-Франківська обласна служба зайнятості нагадує:  роботодавці можуть отримати допомогу по частковому безробіттю

Івано-Франківська обласна служба зайнятості нагадує: роботодавці можуть отримати допомогу по частковому безробіттю

Вже на 12 травня 2020 року обласним центром зайнятості прийнято 353 рішення щодо надання роботодавцям допомоги по частковому безробіттю, що стане суттєвою підтримкою для 2980 працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного зупинення (скороченням) діяльності внаслідок карантину.

12:49 12.05.2020

Порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця

Відповідно до Закону України «Про закордонних українців» закордонний українець - це особа, яка є громадянином іншої держави або особою без громадянства, а також має українське етнічне походження або є походженням з України;

13:15 08.05.2020