Внесено зміни до Податкового кодексу України

23 травня 2020 року набув чинності Закон України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (крім деяких змін, які набирають чинності з 1 липня 2020 року та з 1 січня 2021 року).

10:42 25.06.2020

Служба зайнятості нагадує про переваги легального працевлаштування

Сьогодні в Івана-Франківській обласній службі зайнятості зареєстровано 15,9 тис. безробітних осіб, 17,9% з яких — безробітні, які шукають роботу у сфері торгівлі та ремонту транспортних засобів, 4,2% - професійної, наукової та технічної діяльності, а 2,4% -  у сфері адміністративного обслуговування.

10:07 22.06.2020

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.

В найближчу годину із збереження до кінця дня 19 червня та протягом доби 20 червня   по області та місту очікується значний дощ, гроза, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.(НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

11:41 19.06.2020

Про дотримання протиепідемічних вимог в закладах  фізичної культури та спорту

Про дотримання протиепідемічних вимог в закладах фізичної культури та спорту

На Прикарпатті відновлять роботу спортивні клуби та фітнес-зали. Таке рішення прийняли 17 червня 2020 року на позачерговому засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

11:42 18.06.2020

Які права мають туристи в разі скасування туру через COVID -19

У зв’язку з  COVID -19 плани багатьох українців, які збиралися подорожувати за кордоном і заздалегідь придбали туристичні путівки, змінилися, і головним чином не з вини туриста. Чи повернуть кошти за не надані туристичні послуги та на що має право турист?

10:02 18.06.2020

Держпродспоживслужба нагадує:  змінились правила перевірок органами ринкового нагляду

Держпродспоживслужба нагадує: змінились правила перевірок органами ринкового нагляду

З 26.03.2020 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду», яким передбачено суттєві зміни більшості статей існуючого Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.

15:25 17.06.2020

До завершення кампанії декларування доходів громадян залишилося менше місяця, річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 01 липня 2020 р

Річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 01 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

13:17 17.06.2020