Безпечна країна очима дітей

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях.

13:07 15.08.2022

Важлива інформація для ВПО!

У понеділок, 15 серпня, об 11:30 у приміщенні Яремчанського ліцею номер 1 Фонд допомоги ВПО буде проводити реєстрацію внутрішньо переміщених осіб з подальшим отриманням грошової допомоги.

16:17 12.08.2022

Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».

11:09 10.08.2022

Вулична акція «#ПротиДій торгівлі людьми»

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який щороку відзначається 30 липня, управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню спільно з виконавчим комітетом міськради, Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості, службою у справах дітей, управлінням освіти, культури, спорту та молодіжної політики, відділенням поліції № 1 м. Яремче Надвірнянського РВП ГУНП В Івано-Франківській області, провели вуличну акцію на залізничному вокзалі та в центрі міста щодо попередження торгівлі людьми та виявлення постраждалих осіб.

15:14 29.07.2022

В центрі зайнятості відбувся семінар

Сьогодні директорка Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяна Плесканка провела захід «Ризики нелегальної трудової міграції» для осіб, які зареєстровані в міській філії.

14:41 28.07.2022

Князь Володимир Святославич

Князь Володимир увійшов в історію нашого народу як князь-хреститель, який охрестив Русь і ввів її в орбіту християнської цивілізації та видатний державний і військовий діяч тієї епохи.

11:55 28.07.2022