Відбулося засідання Міжвідомчої ради

13 липня керуючий справами міськвиконкому (голова Міжвідомчої ради) Василь Озорович провів засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми.

10:46 14.07.2022

Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2022/23 року

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2022/23 року, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання наступних заходів, згідно вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378:

11:00 13.07.2022

Можливість отримати безоплатну правову допомогу онлайн в умовах воєнного стану («Центри допомоги врятованим»)

Міністерство культури та інформаційної політики України, Департамент соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації, на виконання пункту 3 резолюції Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України від 14.06.2022 №14848/0/1-22,  з метою надання комплексної допомоги особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, зокрема сексуального, та на виконання підписаної Рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії сексуального насильству, пов’язаному з конфліктом інформує про можливість отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн («Центри допомоги врятованим»):

11:24 04.07.2022

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського засновано міжнародну платформу "UNITED 24"

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — статистик вікна для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямками.

10:09 01.07.2022