Яремчанська міська рада інформує

Яремчанська міська рада інформує, що за 09 липня 2021 року  спрямовано залишок невикористаних коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (видатки споживання), що утворився станом на 01.01.2021 року в сумі 50760,00 грн., в тому числі:

10:34 13.07.2021

Яремчанська міська рада інформує

Яремчанська міська рада інформує, що за 09 липня 2021 року  спрямовано залишок невикористаних коштів освітньої субвенції, що утворився станом на 01.01.2021 року в сумі 1342395,00 грн. для Ворохтянської територіальної  громади.

10:33 13.07.2021

До відома суб'єктів господарювання сільськогосподарської галузі, що здійснюють свою діяльність на території Яремчанської міської ради

Згідно Закону України «Про охорону праці» роботодавець повинен забезпечити реалізацію конституційного права працівників на охорону праці, їх життя і здоров’я в процесі, трудової діяльності, їга належні, безпечні і здорові умови праці .

15:58 09.07.2021