Пам`ятка "Правила поведінки на воді"

Перед купанням рекомендується прогрітися на сонці. Тривалість купання варто поступово збільшувати. починаючи з 3 - 5 хвилин. Тривалі купання шкідливі для здоров`я тим, що можуть привести до охолодження організму, настає перевтома серця. Знаходячись на воді, необхідно вміти добре плавати. Якщо Ви не вмієте плавати, не заходьте глибоко у воду. Діти не повинні купатися без нагляду дорослих. Не можна купатися в непризначених і заборонених для цього місцях. Не можна плавати нанадувних матрацах і автомодільних камерах:- без перевірки герметичності Вашого плавзасобу;- без спостереження з боку дорослих;- на глибині (Вас може віднести течією);- у місцях, що заросли водоростями;- якщо у воді є гострі предмети (труби, гілки дерев тощо). Не допускайте витівок дітей на воді. Не проходьте повз порушення дітьми правил поведінки на воді. Знаходячись у човні на поверхні води, не пересаджуйтеся на інші місця й не розгойдуйте човен. При користуванні водяним велосипедом, плотом завжди памятайте про обережність. ПАМ`ЯТАЙТЕ, ЩО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ НА ВОДІ ПРИЗВОДИТЬ ДО НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ!

15:45 27.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ

12 серпня 2021 року  об 11.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудеться чотирнадцята сесія міської ради восьмого

15:37 23.07.2021