Дата: від до Скинути

Заходи, спрямовані на зменшення ризиків для життя та здоров’я населення від мін та вибухонебезпечних предметів

Внаслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних пристроїв, майже 14% території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.

10:30 28.04.2022

Штормове (метео) попередження

Управління з питань цивільного захисту ОДА повідомляє: вночі та вранці 21 квітня по області та місту очікуються сильні заморозки в повітрі 0-5 морозу (2 рівень небезпечності, помаранчевий).

14:10 20.04.2022

Оголошено конкурс на посаду

Виконавчий комітет Яремчанської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Яремчанської міської ради на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку.

16:18 18.04.2022

Яремчанська міська рада вже відправила 30 одиниць техніки для ЗСУ. Робота в часі війни

Півтора місяці війни наша громада демонструє стійкість, організованість та згуртованість. Міська влада, громада, меценати і доброчинці, волонтери – наразі всі об’єдналися заради перемоги і спрямували свої сили та ресурси для підтримки Збройних сил України, підсилення обороноздатності й наближення перемоги.

11:30 18.04.2022

До відома осіб, що тимчасово переселилися з Донецької та Луганської областей!

Керівництво Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях у рамках досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності окупаційних військ російської федерації та контрольованих ними терористичних організацій – так званих лнр та днр, здійснює пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей.

11:08 14.04.2022

Я прагну стати добровольцем

Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, а саме в розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту. Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо.

13:23 13.04.2022