До уваги!

12 квітня у зв’язку з плановими роботами в с.Микуличин з 09:00 по 19:00 буде відсутнє електропостачання на таких вулицях: уч.Горби, вул.Шкільна, уч.Країщі, вул.Руднєва.

15:45 11.04.2022

До уваги!

11 квітня у зв’язку з плановими роботами в м.Яремче буде відсутнє електропостачання на таких вулицях: з 09:00 по 17:00 вул.Довбуша вул.Шухевича вул.Богдана Хмельницького вул.Мазепи вул.Пушкіна   з 09:00 по 19:00 вул.Кармелюка вул.Назарія Яремчука вул.Ольги Кобилянської вул.Свободи вул.Черемшини

14:13 08.04.2022

Шукаєш тимчасовий безкоштовний прихисток для себе та своєї сім'ї?

Шукай житло за допомогою сервісу “Допомагай” https://shelter.dopomaqai.org. який розробила команда волонтерів ІТ-спільноти разом з Міністерством розвитку громад та територій та з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

13:48 08.04.2022

Сади перемоги - твій внесок у перемогу України

Сади Перемоги - всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

14:21 07.04.2022

До відома!

Згідно з наказом №12 Івано-Франківської обласної військової адміністрації дозволено купівлю-продаж міцних алкогольних напоїв.

10:56 07.04.2022

"ЗНАЙДИ РІДНИХ"

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН, наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

10:17 06.04.2022

В УКРАЇНІ ДІЄ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ПРИХИСТОК»

Здійснення прямої військової агресії росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань, загибелі українських громадян. Більшість тих, чиї домівки знаходились на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені були покинути рідні місця.

13:08 05.04.2022