13.08.2020 року о 10.00 годині:

11:15 11.08.2020

Зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних

«Спалах епідемії коронавірусу позначився на економіці області. На даний час роботодавці поступово відновлюють та розширюють свій бізнес. Як наслідок – зросла кількість поданих до служби зайнятості вакансій та зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

13:36 10.08.2020

Здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей

Суд, який прийняв рішення про усиновлення дитини, видає службі у справах дітей засвідчене в установленому порядку рішення про усиновлення дитини. У разі усиновлення дитини громадянином України рішення видається у трьох примірниках, іноземцями або громадянами України, які проживають за межами України, - у чотирьох примірниках.

15:03 06.08.2020

На сайті служби зайнятості роботодавці можуть пройти опитування щодо задоволеності наданням послуг

Івано-Франківський обласний центр зайнятості повідомляє, що на сайті Державної служби зайнятості роботодавці можуть пройти опитування щодо задоволеності наданням послуг.

13:40 06.08.2020